رهنمای دانشجو

فضایی برای گفتگوی صمیمی و پرسش و پاسخ دانشجویان عزیز

رهنمای دانشجو

فضایی برای گفتگوی صمیمی و پرسش و پاسخ دانشجویان عزیز

رهنمای دانشجو

۵ مطلب در مهر ۱۳۹۳ ثبت شده است

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مهر ۹۳ ، ۱۵:۱۵
مرتضی حدادی
بر انقلاب در دیدار مسئولان وزارت خارجه، در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۲۲ رابطه و مذاکره با آمریکا را اقدامی بی‌نفع و با ضرر دانستند و برای بی‌فایده بودن تعامل با آمریکا و ضررهایی که در جریان این مذاکرات متوجه کشور میشود، مصادیقی را بیان کردند. در این اینفوگرافیک شواهدی بر بی فایده و مضر بودن تعامل با آمریکا مرور شده است.

139306252026a8c91

 

taamol copy

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ مهر ۹۳ ، ۱۵:۰۹
مرتضی حدادی

سایت بیزینس اینسایدر در گزارشی به تناقض میان سخن و عمل برخی مسئولان ایرانی پرداخته و نوشته است: در حالی که مسئولان ایرانی در کلام خود علیه غرب، سخنرانی می‌کنند اما فرزندان خود را برای تحصیل و کار به غرب می‌فرستند.

بقیه در ادامه مطلب

۳ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مهر ۹۳ ، ۱۵:۴۹
مرتضی حدادی

35886 237 سید حسن نصرالله لبیک یا رسول الله

آیت الله رجبی قائم مقام محترم مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی‌ره در سفر اخیر خود که در اوایل پاییز امسال به لبنان داشتند، طی دیدار سه ساعته خود با دبیر کل حزب الله لبنان حجت‌السلام و المسلمین سید حسن نصرالله دام عزه خاطراتی را از ایشان برای ما نقل کردند که خواندش برای دوستان عزیز خالی از لطف نیست.

بقیه در ادامه مطلب

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ مهر ۹۳ ، ۰۵:۴۳
مرتضی حدادی

در آخرین دیداری که سید حسن با حضرت آیت الله خامنه ای پیش از پایان جنگ 33 روزه داشت، رهبر انقلاب اسلامی دعایی برای مبارزان حزب الله کرد تا در میدان نبرد با نیروهای ارتش صهیونیستی پیروز شوند.
شیعه آنلاین: جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی علیه حزب الله لبنان در سال 2006 رخ داد اما تا به امروز بسیاری از حوادث، جوانب و حقیقت های مختلف آن جنگ پنهان مانده است.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ مهر ۹۳ ، ۰۴:۱۹
مرتضی حدادی